Menu

.Darbuotojai

Matematikos ir statistikos katedros
pedagoginis mokslo personalas

Profesoriai:

Juozas
Augutis

Mokslo laipsnis: habilituotas daktaras
Pedagoginis vardas: profesorius
El. paštas: Juozas.Augutis@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Algimantas Jonas Bikelis

Mokslo laipsnis: habilituotas daktaras
Pedagoginis vardas: profesorius
El. paštas: Algimantas.Bikelis@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Roma
Kačinskaitė

Mokslo laipsnis: daktarė
Pedagoginis vardas: profesorė
El. paštas: Roma.Kacinskaite@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Vytautas
Kleiza

Mokslo laipsnis: habilituotas daktaras
Pedagoginis vardas: profesorius
El. paštas: Vytautas.Kleiza@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Ričardas
Krikštolaitis

Mokslo laipsnis: daktaras
Pedagoginis vardas: profesorius
El. paštas: Ricardas.Krikstolaitis@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Docentai:

Linas
Martišauskas

Mokslo laipsnis: daktaras
Pedagoginis vardas: docentas
El. paštas: Linas.Martisauskas@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Sigita
Pečiulytė

Mokslo laipsnis: daktarė
Pedagoginis vardas: docentė
El. paštas: Sigita.Peciulyte@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Tomas
Rekašius

Mokslo laipsnis: daktaras
Pedagoginis vardas: docentas
El. paštas: Tomas.Rekasius@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Inga
Žutautaitė

Mokslo laipsnis: daktarė
Pedagoginis vardas: docentė
El. paštas: Inga.Zutautaite@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Lektoriai:

Živilė
Jokšienė (Jesevičiūtė)

Mokslo laipsnis: daktarė
Pedagoginis vardas: lektorė
El. paštas: Zivile.Joksiene@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Benas
Jokšas

Mokslo laipsnis: daktaras
Pedagoginis vardas: lektorius
El. paštas: Benas.Joksas@vdu.lt
CV

Asistentai:

Anna Ewa
Lutynska

Mokslo laipsnis: doktorantė
Pedagoginis vardas: asistentė
El. paštas: Anna.Lutynska@vdu.lt
CV

Simona
Staskevičiūtė

Mokslo laipsnis: doktorantė
Pedagoginis vardas: asistentė
El. paštas: simona.staskeviciute@gmail.com
CV
PUBLIKACIJOS

Rūta
Užupytė

Mokslo laipsnis: doktorantė
Pedagoginis vardas: asistentė
El. paštas: Ruta.Uzupyte@vdu.lt
CV