Menu

.Darbuotojai

Sistemų analizės katedros pedagoginis mokslo
personalas

Profesoriai:

V_Kaminskas

Vytautas
Kaminskas

Mokslo laipsnis: habilituotas daktaras
El. paštas:
vytautas.kaminskas@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS
Profesorius Vytautas Kaminskas

L_Telksnys

Adolfas Laimutis
Telksnys

Mokslo laipsnis: habilituotas daktaras
El. paštas:
laimutis.telksnys@mii.vu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

M_Tamosiunaite

Minija
Tamošiūnaitė

Mokslo laipsnis: daktarė
El. paštas:
minija.tamosiunaite@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

G_Raskinis

Gailius
Raškinis

Mokslo laipsnis: daktaras
El. paštas:
gailius.raskinis@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Docentai:

A_Raskinis

Arimantas
Raškinis

Mokslo laipsnis: daktaras
El. paštas:
arimantas.raskinis@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

A_Vidugiriene

Aušra
Vidugirienė

Mokslo laipsnis: daktarė
El. paštas:
ausra.vidugiriene@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Mokslo darbuotojas:

liu

Liutauras
Ragulskis

Mokslo laipsnis: daktaras
El. paštas:
liutauras.ragulskis@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Lektoriai:

A_Davidsonas

Andrius
Davidsonas

Mokslo laipsnis: daktaras
El. paštas:
andrius.davidsonas@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

nera_m

Gintarė
Čeidaitė

Mokslo laipsnis: daktarė
El. paštas:
gintare.ceidaite@vdu.lt

AVaroneckas

Audrius
Varoneckas

Mokslo laipsnis: daktaras
El. paštas:
audrius.varoneckas@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Egidijus
Vaškevičius

El. paštas:
egidijus.vaskevicius@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Asistentai:

Irena
Markevicz

El. paštas:
irena.markievicz@vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Edgaras
Ščiglinskas

El. paštas:
edgaras.sciglinskas@stud.vdu.lt
CV

Robertas
Matusa

El. paštas:
robertas.matusa@stud.vdu.lt
CV

Doktorantai:

Vytautas
Mickevičius

El. paštas:
vytautas.mickevicius@stud.vdu.lt
CV
PUBLIKACIJOS

Mažvydas
Petkevičius

El. paštas:
mazvydas.petkevicius@stud.vdu.lt