Menu

.Atviros e-studijos

Jeigu norite mokytis, didinti savo pranašumą profesinėje veikloje arba tiesiog tobulėti, siūlome išbandyti atvirą mokymąsi nuotoliniu būdu.

Galite rinktis norimos trukmės dalykus, mokymuisi savarankiškai ar grupėje, internetinėje erdvėje, prisijungus prie interneto iš bet kurios patogios vietos, bet kuriuo metu.

Mokytis nuotoliniu būdu – tai reiškia užsiregistruoti, sumokėti už mokymąsi, prisijungti prie virtualios mokymosi aplinkos, gauti konsultacijas vaizdo konferencijų būdu, parengti atsiskaitomąsias užduotis ir gauti sertifikatą nuotoliniu būdu.

openstudes.vdu.lt svetainėje galite pasirinkti dalykus mokymuisi nuotoliniu būdu. Dalykų trukmė – nuo 3 savaičių iki 4 mėnesių. Prie kiekvieno dalyko aprašo rasite informaciją apie dėstytojus, mokymosi planą, kontaktinių valandų skaičių, mokymosi pradžios ir pabaigos laiką, atsiskaitymo formas, mokymosi kainą.

Rinkitės dalykus iš technologijų, teisės, menų, socialinių mokslų bei kitų sričių. Dalykų pasiūla portale yra nuolat atnaujinama atliepiant visuomenės poreikius ir lūkesčius.

Daugiau informacijos