.I kurso magistrantams – apgyvendinimas VDU bendrabučiuose

Vytauto Didžiojo universitetas pirmo kuro magistrantams, pasirašiusiems studijų sutartis su universitetu, siūlo apsigyventi universiteto bendrabučiuose, kuriuose sudarytos patogios sąlygos gyventi, mokytis ir ilsėtis:

Informuojame, jog apgyvendinimo sąlygos pirmo kurso bakalauro ir vientisųjų studijų studentams vyks studijų sutarčių su universitetu sudarymo metu.

Gyvenamosios vietos pirmo kurso magistrantams yra skiriamos pirmumą suteikiant:

• studentams, kuriems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba jų tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę
  • studentams su negalia
  • studentams iš šeimų, kurios augina 3 ir daugiau vaikų, jei jie yra ne vyresni kaip 25 metų amžiaus

PASTABA: Kauno miesto sav. gyventojams gyvenamoji vieta – nesuteikiama.

Prašymai apgyvendinti VDU bendrabučiuose priimami el. būdu užpildant el. formos paraišką iki liepos 22 d. 24 val.