Menu

.IFtorina’20

Negalite įsivaizduoti pasaulio be kompiuterio? Skaičių pasaulyje jaučiatės kaip žuvis vandenyje? Turite idėjų, kurios galėtų nustebinti visus?

Laikas jomis pasidalinti ir parodyti jūsų sukauptas žinias. Prizai ir staigmenos, puikus savaitgalis su bendraminčiais, žaismingos užduotys ir įdomios paskaitos jūsų laukia VDU Informatikos fakulteto organizuojamoje informatikos ir matematikos viktorinoje „IFtorina‘20“.

Renginys „IFtorina‘20“ vyks 2020 m. vasario 1 dieną. Viktorinoje kviečiami dalyvauti 2-4 gimnazinių ir 10-12 klasių moksleiviai. Renginio metu dalyviai susipažins su VDU Informatikos fakultete vykdomais IT projektais, varžysis komandinėse rungtyse, pasitikrins informatikos ir matematikos žinias, klausysis įdomios paskaitos bei ragaus šventinį tortą.

Viktorinos dalyviai gaus dalyvio sertifikatus, o geriausiai pasirodę moksleiviai bus apdovanoti rėmėjų prizais. Mokinius atlydėję mokytojai taip pat neliks be dėmesio – jiems bus siūlomi informacinių technologijų seminarai. Už dalyvavimą renginyje jiems bus įteikiami 10 akademinių valandų sertifikatai.

Renginio rėmėjai: UAB „Equinox Europe“, ESET Lietuva, UAB ALSO Lietuva, VDU IF Alumni, Lietuvos energetikos institutas.

Registruotis į renginį galima nuo 2020 m. sausio 6 d. iki 2020 m. sausio 27 d. „Iftorinos“ tinklapyje.

Daugiau informacijos apie renginį:
Internete: http://iftorina.vdu.lt
El.paštu: iftorina@if.vdu.lt
Tel.: (8 37) 327 900