.Įstojusiems į VDU – svarbi informacija

Džiaugiamės, kad bakalauro studijas 2018 m. pasirinkote Vytauto Didžiojo universitete. Linkime Jums turiningų ir prasmingų studijų metų!

• Pasirašius studijų sutartį bus galima internetu užsisakyti Lietuvos studento pažymėjimą. Plačiau apie studento pažymėjimą skaitykite Lietuvos studento pažymėjimo ir VDU Studentų atstovybės svetainėse.
  • Kompiuterinio raštingumo testas visiems įstojusiems į studijų programas Kaune vyks rugpjūčio 28 d.
  • Per pirmakursių įvadinę savaitę, rugpjūčio 30 d. (ketvirtadienį) nuo 8.30 val. ryto VDU Leonido Donskio bibliotekoje (V. Putvinskio g. 23, Kaunas) VDU studentų atstovai ir darbuotojai padės pirmojo kurso studentams susidaryti tvarkaraštį ir užsiregistruoti į studijų krypties ir artes liberales bendruosius studijų dalykus (daugiau informacijos apie registraciją į dalykus – „Įvado į studijas VDU“ metu).
  • Pirmakursių mentoriai yra pasirengę padėti ir atsakyti į apgyvendinimo, studijų programų dalykų ir taisyklių, universiteto suteikiamų socialinių ir tarptautinių galimybių bei laisvalaikio praleidimo akademinėje aplinkoje klausimais. Ieškok savo mentoriaus čia.
  • „Subalansuoto fukso“ stovykla vyks rugsėjo 8 – 9 ir rugsėjo 15– 16 d. Plačiau apie ją skaitykite ir registruokitės šiame VDU Studentų atstovybės puslapyje.

Visą aktualią informaciją įstojusiems galite rasti „Įvade į studijas“.