.Kvietimas tapti atvykstančių užsienio studentų mentoriumi

Šiomis dienomis tarptautiškumas yra neatsiejama Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) bendruomenės dalis. Kiekvieną semestrą į VDU atvyksta vis daugiau užsienio studentų iš įvairiausių pasaulio kampelių.

Tačiau ne visiems yra lengva greitai ir lengvai prisitaikyti prie naujos socialinės ir kultūrinės aplinkos. Būtent todėl VDU Tarptautinių ryšių departamentas (TRD) jau ne pirmą semestrą kviečia visus studentus, besidominčius kitomis kultūromis, trokštančius pažinti tarptautinį pasaulį, prisijungti prie VDU užsienio studentų mentorių programos ir taip prisidėti prie atvykstančių užsienio studentų integracijos proceso!

Tarptautinėje mentorių komandoje gausu studentų iš viso pasaulio, kurie dar nesenai patys buvo tie, kuriems reikėjo mentoriaus. Šiandien komanda laukia naujų žmonių, kurie norėtų paįvairinti savo dieną, tobulinti jau turimas užsienio kalbų žinias, kuriems yra smagu savanoriauti ir kurie nori sulaužyti užsistovėjusius stereotipus.

Jei tu esi suinteresuotas tapti tarptautiškumo nestokojančios komandos dalimi – jau dabar užpildyk atrankos anketą ir ruoškis pasitikti studentus, kurie garantuotai taps tavo naujais draugais!

Anketą kviečiame pildyti iki birželio 23 dienos, o daugiau informacijos apie mentorių programą galima rasti VDU mentorių puslapyje arba susisiekus su TRD mentorių koordinatore Monika Lisauskaite (Monika.Lisauskaite@vdu.lt).