.Kvietimas teikti paraiškas tikslinėms išmokoms gauti

Gruodžio 1-16 dienomis – papildomas prašymų priėmimo laikotarpis tikslinei išmokai gauti.

Fondas, vykdydamas projektą „Studijų prieinamumo didinimas”, gruodį taip pat skelbia papildomą prašymų priėmimo laikotarpį rudens semestrą tikslinei išmokai gauti.

Studentai, pretenduojantys į šią išmoką, elektroniniu paštu teikia paraišką Stipendijų ir finansinės paramos informacinėje sistemoje „Parama”.

Prie sistemos studentas turi jungtis per elektroninės valdžios vartus, naudodamasis turimais banko prisijungimo duomenimis arba elektroniniu parašu. Prisijungus reikia užpildyti formą „Tikslinė išmoka“; 2019 m. pavasario semestras papildomas gruodis”.

Nepraleiskite progos dar šiais metais gauti Jums priklausančią tikslinę išmoką!

2019-ųjų rudens semestro papildomo prašymų priėmimo tikslinei išmokai gauti (lapkričio mėnesį), 17 studentų turinčių negalią, buvo skirtos tikslinės išmokos. Jiems bus išmokėta 7 600 eurų.

Informacijos šaltinis