MATE projektas sulaukė tarptautinės konferencijos dalyvių dėmesio

Kasmet daugiau nei šimtą dalyvių iš įvairių užsienio šalių pritraukianti tarptautinė konferencija ALTA „Pažangios mokymosi technologijos. Išmanus mokymasis“ yra skirta tarptautinio bendradarbiavimo, Lietuvos ir tarptautinio mokslo plėtros ir mokslinių ryšių skatinimui. Šių metų konferencijoje ALTA 2017 mokslininkai, studijų ekspertai, verslo bei valstybės švietimo institucijų atstovai pristatė naujus metodinius ir technologinius sprendimus bei aktualius nacionalinius ir tarptautinius švietimo projektus ir iniciatyvas. Konferencijoje buvo nagrinėjamos e. švietimo globalizacijos proceso, švietimo technologijų inovacijų temos, ekonominiai ir vadybiniai e. švietimo aspektai. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas e. švietimo modeliams, metodams, suaugusiųjų mokymui, atviriesiems švietimo ištekliams, masiniams atviriesiems švietimo kursams, lyčių lygybės IT sektoriuje tema.

ALTA konferencijoje 2017 m. lapkričio 16 d. dr. J. Kasperiūnienė pristatė tarptautinį Erasmus+ projektą MATE “Multidimensinis analitinis mokymas”, kuriame dalyvauja VDU Informatikos fakulteto mokslininkai. Projekto veiklos buvo demonstruojamos ALTA 2017 posterių sesijoje bei detalizuotos žodiniame pranešime. Konferencijos dalyviai domėjosi rimtųjų žaidimų taikymu pradinėje mokykloje, virtualiso ir papildytos technologijos sprendimais edukacijoje, kėlė klausimus, kaip projekto rezultatai bus diegiami į formalaus švietimo ir ugdymo procesą.

Daugiau informacijos apie MATE projektą mchess.eu

Daugiau informacijos apie ALTA2017 konferenciją ndma.lt/alta2017