.„Moksleivių diena VDU“ kviečia į profesijų ir savęs pažinimą

Vyresnių klasių moksleiviams dažnai tenka išgyventi informacijos ir įvairių siūlomų galimybių perteklių. Tuo pačiu metu, paradoksaliai, jiems atrodo, kad daugybė atvirų durų visgi yra uždarytos, o nei vienas siūlomas profesinis pasirinkimas neatitinka tikrųjų norų.

Sausio 26 d., penktadienį, 10-13 val. Vytauto Didžiojo universitete (VDU) vyks informacinis, pažintinis renginys „Moksleivių diena VDU“, kurio metu 10-12 klasių moksleiviai bus kviečiami į (pa)tyriminę atvirų durų dieną. Jos metu bus laužomi specialybių pasirinkimo standartai, paneigiami stereotipai apie įvairias mokslo ar veiklos sritis, o svarbiausia – kiekvienas moksleivis galės ieškoti savų atvirų durų į ateities studijas.

„Moksleivių dienos VDU“ patyrimai ir eksperimentai, siekiant įminti asmenines ir visatos paslaptis, vyks VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23). Čia renginio dalyvių lauks universiteto fakultetai, eksperimentų ir pramogų erdvės. Šiemet vietoje paskaitų fakultetai kvies dalyvauti interaktyviose veiklose ir taip išbandyti save skirtingose mokslo srityse.

Moksleiviai galės susipažinti su interaktyviomis sistemomis, tokiomis kaip gestais valdomi kompiuteriai, netradiciniai sistemų valdymo būdai, virtuali realybė, retro žaidimai, patyrinėti robotus ir jų jausmus bei kitus robotikos sprendimus.

Atvirų durų renginyje veiks VDU Studijų informacijos centras, kurio metu universiteto atstovai atsakys į visus su studijų programomis, priėmimu ir studijų aplinka susijusius klausimus.

Renginyje kviečiami dalyvauti moksleiviai iš visos Lietuvos.

Visi norintys dalyvauti renginyje „Moksleivių diena VDU“ kviečiami registruotis internetu.

Didesnes moksleivių grupes galima užregistruoti ir telefonu: +370 37 323 206 arba elektroniniu paštu: vdu@vdu.lt.