.Nauji mokslo metai – ką reikia žinoti?

Nekantraudami laukiame po atostogų sugrįžtančių bei prie VDU bendruomenės prisijungusių studentų ir primename, kad studijos visų pirmos ir antros pakopos kursų studentams (išskyrus I kurso bakalauro ir vientisųjų studentus, kuriems paskaitos prasidės rugsėjo 4 d.) prasideda rugpjūčio 28 d.

Artes liberales bendrųjų universitetinių A grupės studijų dalykų paskaitos prasidės rugsėjo 4 d.

I kurso magistrantūros studijų studentų registracija į studijų dalykus vyks nuo rugpjūčio 28 d. 10 val. iki rugpjūčio 30 d. 24 val. savarankiškai registruojantis studentų savitarnos portale. I kurso magistrantų studijų tvarkaraštį rasite čia.

I kurso bakalauro ir vientisųjų studijų studentų registracija į studijų dalykus vyks rugpjūčio 31 d. Leonido Donskio bibliotekoje (Putvinskio g. 23) atvykus asmeniškai paskirtu laiku, padedant mentoriams. I kurso bakalauro ir vientisųjų studijų tvarkaraštį rasite čia.

Registracijos į studijų dalykus  II etapas, kurio metu galima koreguoti savo studijų planą vyks nuo rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 17 d. Visų kursų bakalauro ir vientisųjų studijų tvarkaraštį galite rasti čia. Magistrantūros studijų visų kursų studijų tvarkaraštį rasite čia.

Registracijai į studijų dalykus reikalingus prisijungimo vardus ir slaptažodžius kiekvienas studentas gaus asmeniškai elektroniniu paštu.

Registracijos į studijų atmintinė padės Jums sklandžiai atlikti registraciją į studijų dalykus.

Iki pasimatymo!

Studijų departamentas.