.Nuo birželio 1 d. duris atveria 4 VDU bibliotekos padaliniai

Vyriausybei švelninant karantino reikalavimus atsidaro 4 VDU bibliotekos padaliniai: V. Biržiškos biblioteka (K. Donelaičio g. 52, Kaunas) (išduodamos knygos, užsakytos iš Centrinės saugyklos, V. Birtiškos, L. Donskio, M. Romerio, V. Čepinskio bibliotekų), Muzikos akademijos biblioteka (V. Čepinskio g. 5–429, Kaunas), Žemės ūkio akademijos biblioteka (Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj.) ir Švietimo akademijos biblioteka (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius).

Bibliotekos darbo laikas – nuo birželio 1 iki birželio 30 d. (pirmadieniais – penktadieniais) 10-17 val. Užsakytas knygas studentai kviečiami pasiimti, kai el. paštu gaus bibliotekos patvirtinimą apie leidinio užsakymo įvykdymą ir bus suderintas atsiėmimo laikas.

Knygos gali būti grąžinamos į veikiančius bibliotekos padalinius arba į išorinį savitarnos įrenginį (K. Donelaičio g. 52) bet kuriuo paros metu.

Į biblioteką bus įleidžiami studentai tik su veido apsauginėmis kaukėmis. Bibliotekoje privaloma laikytis saugaus 2 m atstumo tarp studentų ir darbuotojų bei dezinfekuoti rankas, naudotis bibliotekos kompiuterių klaviatūromis bei pelėmis galima tik dėvint pirštines. Jos privalomos ir iš lentynų imant knygas.

Studentų buvimo bibliotekoje laikas ribojamas iki 2 val. Patalpų dezinfekavimo laikai, kurių metu studentai nebus aptarnaujami: 12:00-12:20 ir 15:00-15:20.

Bibliotekoje draudžiama lankytis studentams bei dėstytojams, turintiems temperatūros bei viršutinių kvėpavimo takų ligų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų susirgimų požymių, tokių kaip sloga, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas ir pan., bei tiems, kuriems yra privaloma saviizoliacija namuose.