Menu

.Pratęsiamas konkursas profesinėms stažuotėms JAV atlikti

Baltijos-Amerikos laisvės fondas (Baltic-American Freedom Foundation) yra nepriklausoma organizacija, kurią finansuoja JAV vyriausybės iniciatyva įkurtas Baltijos-Amerikos verslo fondas (Baltic-American Enterprise Fund).

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas siūlo naujas galimybes talentingiems Lietuvos studentams, dalyvauti profesinių stažuočių programoje JAV. Atsižvelgdami į COVID-19 pandemiją ir karantino sąlygas Baltijos šalyse, Baltijos-Amerikos Laisvės fondas pratęsė paraiškų į BAFF Profesinės praktikos JAV programą terminą. Paraiškos Profesinės praktikos stipendijai gauti bus priimamos iki gegužės 31 d.

Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairiose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios skirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

Visus norinčius daugiau sužinoti apie Profesinės praktikos programą, atrankos procesą, konkurso sąlygas, kviečiame dalyvauti informaciniame seminare, kuris vyks online gegužės 12 d. nuo 14:00 val. Prisijungimo nuoroda. Seminaras truks apie valandą, jo metu bus galima užduoti klausimus.

Per devynerius Baltijos-Amerikos Laisvės fondo veiklos metus šia unikalia galimybe jau pasinaudojo daugiau nei 140 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Kaip ir kasmet, BAFF programa gali pasinaudoti visų specialybių studentai ir absolventai, tačiau ypatingas dėmesys bus skiriamas informacinių technologijų, inžinerijos, ekonomikos ir biotechnologijų specialybių kandidatams. Šiems kandidatams bus suteiktos išskirtinės galimybės gauti geriausias praktikos vietas aukščiausio lygio įmonėse ir kompanijose, o taip pat JAV nacionalinėse laboratorijose.

Kviečiame paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus teikti paraiškas į Profesinės stažuotės programą.

Detalesnė informacija apie programą ir paraiškų formas.