.Priėmimo į bakalauro studijas VDU antrasis etapas

Liepos 31 d. 17 val. baigėsi pirmasis bendrojo priėmimo etapas. Antrojo LAMA BPO pagrindinio priėmimo etapo  metu į likusias laisvas valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas studijų vietas (skelbiama rugpjūčio 1 d. 12 val. www.lamabpo.lt) galės pretenduoti ir per pirmąjį etapą užsiregistravusieji LAMA BPO sistemoje, ir tie, kurie prašymų dar nebuvo pateikę.

Prašymų teikimas vyks nuo rugpjūčio 1 dienos 12 valandos iki rugpjūčio 3 dienos 12 valandos. Pagrindinio bendrojo priėmimo antrojo etapo rezultatai bus skelbiami rugpjūčio 6 d. iki 12 valandos. Stojantieji rezultatus pamatys savo prašyme, prisijungę prie LAMA BPO informacinės sistemos.

Antrojo LAMA BPO pagrindinio priėmimo etapo  metu gavusieji kvietimus studijuoti elektronines studijų sutartis turės pasirašyti rugpjūčio 7 – rugpjūčio 8 (iki 17 val.)  dienomis.

Pagrindinio priėmimo antrame etape bus galima dalyvauti:

• tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos, jeigu pirmojo etapo metu sudaryta valstybės nefinansuojamų studijų sutartis su aukštąja mokykla (bet negauta studijų stipendija);
  • tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos, jeigu negautas joks kvietimas;
  • jeigu pirmajame etape sudaryta valstybės finansuojamų ar valstybės nefinansuojamų su studijų stipendija studijų sutartis su aukštąja mokykla, antrajame priėmimo etape galima dalyvauti tik dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos.