.Studentai kviečiami dalyvauti Profesinių stažuočių programoje JAV

Baltijos-Amerikos laisvės fondas (BAFF) kviečia paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus dalyvauti Profesinių stažuočių programoje.

Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairiose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių dydžio kasmetinės stipendijos,  skirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu. Per aštuonerius BAFF veiklos metus šia unikalia galimybe jau pasinaudojo daugiau nei 100 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Kaip ir kasmet, BAFF programa gali pasinaudoti visų specialybių studentai ir absolventai, tačiau nuo šių metų ypatingas dėmesys bus skiriamas informacinių technologijų, inžinerijos, ekonomikos ir biotechnologijų specialybių kandidatams. Šiems kandidatams bus suteiktos išskirtinės galimybės gauti geriausias praktikos vietas aukščiausio lygio įmonėse ir kompanijose, o taip pat JAV nacionalinėse laboratorijose.

Paraiškos priimamos iki spalio 31 d.

Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas