.Studentai kviečiami teikti paraiškas tikslinei išmokai gauti

Valstybinis studijų fondas informuoja, kad lapkričio 1-16 dienomis tęsiasi papildomas laikotarpis, kurio metu priimami šalies aukštųjų mokyklų studentų prašymai 2019 metų rudens semestro tikslinei išmokai gauti.

2019 m. rugsėjį ir spalį, pagrindinio tikslinių išmokų prašymų priėmimo laikotarpiu, 445 studentams, turintiems negalią, paskirtos 152 eurų kasmėnesinės tikslinės išmokos. Iki semestro pabaigos jiems bus išmokėta 336 832 eurai.

Fondas, vykdydamas projektą „Studijų prieinamumo didinimas“, lapkričio mėnesį skelbia papildomą laikotarpį, kurio metu priimami prašymai rudens semestro tikslinei išmokai gauti.

Studentai, pretenduojantys į šią išmoką, teikia paraišką Fondo stipendijų ir finansinės paramos sistemoje (IS „Parama“), jungdamiesi per elektroninės valdžios vartus, naudodamiesi turimais banko prisijungimo duomenimis arba elektroniniu parašu. Ten privalu užpildyti formą „Tikslinė išmoka, 2019 m. rudens semestras_lapkritis“.

Primename, kad tikslines išmokas gali gauti ir akademinių skolų turintys studentai.

Informacijos šaltinis