.Studentams – neformalūs susitikimai „Baigiasi studijos, o kas toliau?“

Nepriklausomai, kurį kursą studentas baigė – artėjant vasarai visuomet kyla klausimas: „O kas toliau?“. Tam, kad būtų lengviau planuoti savo karjerą, VDU studentams organziuoja neformalius susitikimus su savo srities profesionalais.„Baigiasi studijos, o kas toliau?“.  Neformalių diskusijų metu bei atliekant įvairias užduotis bus galima išgirsti įvairių asmeninių patarimų, kurie padės įsidarbinant, kuriant darbo vietas ar ieškant praktikos bei savanorystės galimybių.

Renginiai atviri ir nemokami visiems VDU studentams bei absolventams. Atkreipkite dėmesį, kad į visus renginius reikalinga išankstinė registracija.

Programa
  • Kovo 8 d., 18.00 val. kavinėje „Cafedemic“ (S. Daukanto g. 28): Susitikimas su Tomu Lekavičiumi „Savanorystė – pirmas žingsnis sėkmingos karjeros link!“
  • Kovo 12 – balandžio 9 dienomis kiekviename fakultete
  • VDU Karjeros centras organizuos susitikimus su vyresniųjų kursų studentais karjeros galimybių tema.
    Sek informaciją savo fakultete!
  • Kovo 15 d., 16.00 val.  kavinėje „Cafedemic“ (S. Daukanto g. 28): Diskusija su Vidu Lišausku „Ar verta planuoti karjerą?“
  • Kovo 22 d., 16.00 val. kavinėje „Cafedemic“ (S. Daukanto g. 28): CV vertinimo užkulisiai su Inga Staniūne.Balandžio 12 d., 16.00 val. kavinėje „Cafedemic“ (S. Daukanto g. 28): CV-Online seminaras „Darbo paieškos strategijos“ su Rita Karavaitiene
  • Balandžio 19 d., 16.00 val. kavinėje „Cafedemic“ (S. Daukanto g. 28): Karjeros planavimo metodika „Personal Business Model You“ su VDU Verslo praktikų centru.

Seki informaciją renginio  socialinio tinklo Facebook  paskyroje.