.Studentams – studijų ir apgyvendinimo mokesčių lengvatų konkursas

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) skelbia mokesčių už studijas ir bendrabučio apgyvendinimo mokesčių lengvatų konkursus 2017/2018 m. m. pavasario semestrui.

VDU teikiamos mokestinės lengvatos studentams yra skiriamos vadovaujantis VDU mokestinių lengvatų teikimo ir kompensacijų skyrimo tvarkos aprašu ir gali sudaryti iki 100 proc. mokesčio mokėjimo.

Dokumentus lengvatoms gauti galima teikti iki vasario 25 dienos. Studentai, norėdami pretenduoti į mokesčių lengvatas, turi užpildyti elektroninę paraiškos formą, joje pateikdami (įkeldami) dokumentus, įrodančius socialinę studento šeimos situaciją.

Studijų ir apgyvendinimo bendrabutyje mokesčio lengvatų konkurso rezultatai bus paskelbti iki kovo 5 d. informuojant kiekvieną lengvatos prašiusį studentą elektroniniu laišku, nurodytu el. paraiškos formoje bei universiteto internetinėje svetainėje.