.Studentų registracija į 2018 m. rudens semestro studijų dalykus

Nuo rugpjūčio 24 d. prasideda pirmasis registracijos į studijų dalykų paskaitas, seminarus ir laboratorinius darbus 2018/2019 m. m. rudens semestrui etapas. Registracija vyks tik elektroniniu būdu, prisijungus prie VDU Studentų savitarnos portalo

Prisijungimo vardas yra: vardas.pavarde (mažosiomis raidėmis, be lietuviškų raidžių) ir slaptažodis. Jei studentas pamiršo slaptažodį, jis gali jį susikurti vėl, apsilankydamas šiame tinklalapyje.

Jeigu prisijungti vis tiek nepavyksta, studentas turi kreiptis į VDU Studentų centrą: el. laišku migration@vdu.lt, studentas@vdu.lt, tel. (8-37) 751 175 arba atvykdamas į S. Daukanto g. 27, 206 kabinetą.

Prieš registruojantis į studijų dalykus, kiekvienas studentas, susidarydamas individualų studijų planą, privalo per semestrą pasirinkti studijuoti dalykus, kurių apimtis turi būti ne mažesnė kaip 24 ir ne didesnė kaip 36 kreditai. Rekomenduojama, kad bendra vienerių studijų metų kreditų apimtis būtų 60 kreditų. Jei studentas studijuoja gretutinėse ar individualiosiose studijose, semestro studijų dalykų apimtis negali būti didesnė kaip 42 kreditai.

Pagrindinė registracija į studijų dalykų paskaitas, seminarus ir laboratorinius darbus vyks nuo rugpjūčio 24 d. 10 val. iki rugpjūčio 29 d. 24 val.