.Universitetų vasaros iššūkis: sportuokime aktyviai

VDU studentai, dėstytojai, darbuotojai ir visi kiti akademinės bendruomenės nariai kviečiami nuo birželio 1 d. registruotis į „Vasaros iššūkio“ programą – prisijungti prie tarptautinio tarpuniversitetinio žaidimo, kuriame fiziniu aktyvumu varžosi Lietuvos ir Europos aukštųjų mokyklų bendruomenių nariai. Iššūkis vyks birželio 1 – rugpjūčio 31 d. Prieš jam prasidedant rekomenduojama pasiruošti ir gegužės 28 – birželio 1 d. nemokamai atlikti kūno sudėties analizės testą VDU Sporto centre (Technikos g. 18R).

„Vasara – laikas, kai universitetuose šurmulys aptyla, koridorių arterijos praplatėja, dokumentų šūsnių spaudimas aprimsta ir galime skirti šiek tiek laiko sau. Tad kodėl gi jos nepraleidus aktyviai ilsintis, mėgaujantis savo kūnu ir didžiuojantis savimi, savo komanda bei akademinių bendruomenių spalvingumu? Atrask save ir tai, kas aplinkui, prisijungdamas prie tarptautinio, aktyvaus ir smagaus projekto – Universitetų vasaros iššūkio“, – kviečia organizatoriai.

Universitetų vasaros iššūkis – tai birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d. vykstantis tarptautinis tarpuniversitetinis žaidimas, kurio metu, fiksuodami savo fizinį aktyvumą, varžosi Lietuvos bei Europos aukštųjų mokyklų bendruomenių nariai: studentai, dėstytojai, mokslininkai, administratoriai ir kiti darbuotojai.