.VDU absolventai – bendruomenių, miestų, šalies ir pasaulio kūrėjai

Birželio 20–23 dienomis Vytauto Didžiojo universitete (VDU) vyko bakalauro ir magistrantūros studijų absolventų diplomų įteikimo šventiniai renginiai. Šiemet su savo Alma Mater atsisveikina beveik tūkstantis visų devynių VDU fakultetų ir Muzikos akademijos absolventai.

VDU rektorius prof. Juozas Augutis absolventus skatino nepaleisti iš rankų prizo, dėl kurio jie dirbo visus šiuos metus. Tai – žinios, gebėjimas kritiškai ir laisvai mąstyti, kūrybiškumas, o svarbiausia – humanizmas. „Tikiu, kad daugelis iš jūsų supranta, kad su šiuo prizu gaunate ir didžiulę atsakomybę kurti pasaulį, kuriame gyvename. Pasaulį, kuriame svajonės apie technologijas neturi prasilenkti su humanizmu, morale ir atjauta. Būti žmogišku – tokia yra mūsų didžiausia paskirtis šioje Žemėje, o joje yra daug kilnesnių ir svarbesnių dalykų, tokių kaip pasitikėjimas, draugystė ir noras pažinti“, –  absolventus sveikino prof. J. Augutis.