.VDU absolventams – diplomų įteikimo šventė

Birželio 20 – 23 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas kviečia dalyvauti šventiniuose diplomų įteikimo renginiuose.

Kaip ir kasmet, naujieji absolventai pasidalins šios ypatingos progos džiaugsmu su visais šventės dalyviais ir šiltai atsisveikins su savo Alma Mater (liet. universitetu). Diplomai bus įteikti visų devynių VDU fakultetų ir Muzikos akademijos bakalauro ir magistro studijų absolventams.

Birželio 22, ketvirtadienį, 10 val. VDU Didžiojoje salėje rinksis Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Politikos mokslų, Viešojo administravimo bakalauro ir neakivaizdinių studijų, Tarptautinės politikos ir vystymo, bakalauro studijų; Diplomatijos ir tarptautinių santykių studijų absolventai. Popiet, 13 val., vyks to paties fakulteto, PMDF ES viešosios politikos administravimo, Skandinavijos ir Baltijos šalių, Socialinės ir politinės kritikos, Šiuolaikinės Europos politikos, Valstybės institucijų administravimo, Viešosios komunikacijos bakalauro studijų Žurnalistikos ir medijų analizės magistrantūros studijų absolventų šventė. Iškilmingoje diplomų teikimo ceremonijoje birželio 22 d. nuo 16 val. rinksis Informatikos fakulteto pirmosios ir antrosios pakopos studijų absolventai.