.VDU absolventų susitikimas – Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), tęsdamas kasmetinę tradiciją, lapkričio 17 d., penktadienį, kviečia universiteto absolventus sugrįžti į savo alma mater. VDU kviečia sugrįžti visus tuos, kurie studijas jau baigė – nesvarbu, ar prieš metus, ar prieš kelis dešimtmečius.

Organizuojama absolventų diena „Pasimatymai A ‘17“ bus skirta susitikimams fakultetuose, pasimatymui su dėstytojais, senais studijų bičiuliais, kurso draugais ir pačiu universitetu šiandien, diskusijoms apie  valstybę ir universitetą. Renginius vainikuos šventinis koncertas.

Valstybingumas, tarpukaris ir universitetas

Kaip valstybei svarbiausia yra jos piliečiai, taip ir universitetui – jo bendruomenė. Piliečiai tampa šalies ambasadoriais pasaulyje, o absolventai – universiteto. Ši absolventų diena „Pasimatymai A ‘17“ simboliškai skiriama Lietuvos valstybės šimtmečiui.

Lapkričio 17 d., 17 val., į universitetą grįžę absolventai bus kviečiami dalyvauti susitikimuose savo fakultete. Po jų, 19.00 val., didysis absolventų ir universiteto bendruomenės susitikimas vyks VDU Didžiojoje salėje, kur Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalo atradėjas, VDU profesorius Liudas Mažylis dalinsis mintimis apie valstybingumą paskaitoje „VDU ir 1918 m. vasario 16 d. sąšaukos“.

Po šventinio profesoriaus pranešimo vyks VDU Kamerinio orkestro koncertas „Tarpukario šlageriai“ (dirigentas – Jonas Janulevičius, solistas – Andrius Apšega). Šis koncertas taip pat siejamas su šalies valstybingumu, kuris suklestėjo būtent tarpukario laikotarpyje. Kaune tarpukariu veikė vienintelė lietuviška aukštoji mokykla, tapusi gyvybiškai svarbiu mūsų šalies kultūros, mokslo bei modernios, laisvos intelektualios minties židiniu.

VDU Informatikos fakulteto absolventai laukiami Informatikos fakulteto dekanate pabendravimui ir pasidalinimui patirtimi prie kavos/arbatos puodelio.

Vieta: Vileikos g. 8 – 409

Laikas: 17:00 – 18:30 val.

Taip pat VDU Informatikos fakultete lapkričio 9 d. nuo 14 val. vyks kasmetinis alumni renginys „Alumni – studentams“. Tą pačią dieną nuo 18 val. fakulteto absolventai ir dėstytojai kviečiami VDU Informatikos fakultete (Vileikos g. 8 – 409) pasiklausyti vieno iš IF absolventų pranešimo ir pabendrauti prie kavos/arbatos puodelio.