Menu

.VDU Didžiojoje salėje – pažangių idėjų konferencija „TEDxKaunas 2018“

Lapkričio 18 d., nuo 9 val., VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks pažangių idėjų konferencija „TEDxKaunas 2018“. Tai – jau trečią kartą Kaune organizuojamas nepriklausomas TEDx renginys. Šių metų konferencijos tema „Terra incognita“ kvies dalyvius atrasti jiems dar nepažįstamas kultūros, mokslo, technologijų ir verslo sritis bei naujais rakursais pažvelgti į tai, ką įdomiausio, reikšmingiausio ir įstabiausio žmonės, gyvenantys šalia mūsų, daro kiekvieną dieną.

Kur yra jūsų terra incognita?

Nors kartografai žemės paviršių dokumentuoti baigė dar IX a. pradžioje, neatrastų ir mums nežinomų vietų pilna visur – kosmoso platybėse, vandenyno gelmėse. Tiesa, nereikia keliauti toli, kad atrastum ką nors naujo. Žmonės visai arti – gal net Jūsų kaimynai – daro nuostabius, kvapą gniaužiančius ir pasaulį keičiančius dalykus, kuriuos kvies atrasti „TEDxKaunas 2018“. „Siauresnis šoninis keliukas ir žingsnis per nežinomą slenkstį gali suteikti daugiau žinių, supratimo, įkvėpimo, bendradarbiavimo ir laisvės“, – išlikti smalsiems kviečia renginio organizatoriai.

Tarptautinei „TEDx“ bendruomenei priklausantys ar jai prijaučiantys bei konferencijose besilankantys žmonės yra smalsūs ir atviri savo pažiūromis; neretai jie idėjų ir įkvėpimo semiasi iš renginių metu sutiktų pranešėjų ir kitų dalyvių. Šių metų konferencijos tema „Terra Incognita“ kviečia kiekvienam užduoti sau klausimą „kas yra mano neatrasta teritorija ar sritis?“, o atsakymų ieškoti visiems drauge. „TEDxKaunas 2018“ svečiai ne tik išvys daugiau kaip 10 pranešimų ir teatralizuotų pasirodymų pagrindinėje renginio programoje, bet ir galės įsitraukti į praktinius pramoginius ir edukacinius užsiėmimus pertraukų metu.

Daugiau informacijos