Menu

.VDU kviečia absolventus pasimatyti

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) tęsia gražią kasmetinę tradiciją ir vėl kviečia universiteto absolventus apsilankyti savo alma mater – šįkart VDU absolventų dieną minėsime lapkričio 8-ąją, penktadienį.

Nuo 16.00 val. prasidės tradiciniai absolventų susitikimai fakultetuose, kurių metu alumnai galės pabendrauti su dėstytojais ir studentais, dalintis praktine patirtimi ir prisiminimais apie universitetą, susipažinti su dabartinėmis VDU aktualijomis.

Vėliau, nuo 18.00 val., visi VDU absolventai bus kviečiami rinktis „Volfas Engelman Studijoje“ (Kaunakiemio g. 2, Kaunas), kur vyks diskusija apie alaus kultūrą ir jos sąsąją su studentišku judėjimu „Absolventas, alus ir dėstytojas“ su Giedre Mileryte-Japertiene. Po diskusijos alumnai kviečiami kartu žiūrėti krepšinio varžybas ir palaikyti Kauno „Žalgirį“ (nuo 19.45 val. Kauno „Žalgiris“ žais su Barselonos „FC Barcelona“).

Daugiau informacijos – jau netrukus. El. paštas pasiteiravimui: info@alumni.vdu.lt.

Absolventus, kurie planuoja dalyvauti šventėje, maloniai kviečiami registruotis.

Naujienas apie renginį sekite socialiniame tinkle „Facebook“.

Susitikime!

Informatikos fakultetas

Lapkričio 7 dieną VDU Informatikos fakultetas kviečia absolventus dalyvauti praktiniuose seminaruose „Alumni-studentams”, kuriuose bus galima pasiklausyti įdomių pranešimų, sudalyvauti protmūšyje, laimėti renginio rėmėjų prizus, bei pabendrauti su fakulteto dėstytojais ir studentais.

Vieta: Vileikos g. 8 -101, Kaunas

Laikas: Lapkričio 7 d., nuo 14 val.

Daugiau informacijos