Menu

.VDU kviečia į Virtualias moksleivių dienas

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia moksleivius dalyvauti Virtualiose moksleivių dienose. Nuo gegužės 21 d. iki birželio 4 d. vyksiančiuose susitikimuose su fakultetų atstovais moksleiviai galės daugiau sužinoti apie studijas universitete, susipažinti su studijų programomis ir užduoti visus rūpimus klausimus. 

Kviečiame registruotis į kiekvieną virtualų susitikimą atskirai. Registracijoje nurodytu el. paštu dalyviams bus pateikiama prisijungimo į konsultacijas nuoroda ir informacija. 

Taip pat, siekdamas, kad priėmimas į studijas būtų paprastas kaip 2×2, Vytauto Didžiojo universitetas kviečia abiturientus birželio 4 ir 11 dienomis dalyvauti virtualiuose susitikimuose ir sužinoti viską apie bendrąjį priėmimą į Universitetą 2020 metais. Registracija.  Daugiau informacijos. 

Virtualūs susitikimai su fakultetų atstovais vyks:

Informatikos fakultetas

Susitikimo laiką galima suderinti parašius el. paštu if@vdu.lt

VDU Informatikos fakultetas

Sužinok daugiau apie studijų programas Informatikos sistemos, Matematika ir jos taikymas, Multimedijos ir interneto technologijos.

Kviečiame skambinti telefonu (8 37) 327 900 arba rašyti el. paštu if@vdu.lt ir sužinoti visą rūpimą informaciją bei užduoti kylančius klausimus.

Daugiau informacijos