.VDU studentai kviečiami įvertinti dėstymo ir studijavimo kokybę

Universitete pradedama studentų apklausa „Dėstymo ir studijavimo įvertinimas“. Studentai kviečiami pateikti nuomonę apie dėstytojų ir savo darbą rudens semestro studijų dalykuose.

Pasitarus su universiteto bendruomene ši apklausa keičia buvusią dėstymo kokybės apklausą siekiant pilnesnio studijų kokybės paveikslo ir jo tobulinimo: dėstymo kokybė + studijavimo kokybė → kokybiškos studijos

Apklausoje dalyvaujančių studentų nuomonė reikšminga studijų kokybės sprendimų priėmimui tuomet, kai ji reprezentatyvi: t.y. kai dauguma studentų pareiškia savo nuomonę ir pasiūlymus, jie įtakoja studijų pokyčius. Iki šiol studentų įsitraukimas į dėstymo kokybės apklausą nebuvo aktyvus, o turint nedidelės dalies atstovų nuomonę trūksta svarių argumentų studijų kokybės tobulinimui.

Studentus kviečiame skirti savo laiką ir dalyvauti apklausoje – pateikti nuomonę ir tokiu būdu gerinti studijų kokybę. Apklausą rasite universiteto studentų portalo pagrindiniame lange pavadinimu „Dėstymo ir studijavimo įvertinimas“.

Apklausa vykdoma iki 2019 m. sausio 25 d. Apibendrintus rezultatus paskelbsime kovo mėn.