.VDU studentams vyksta priėmimas į „Academia cum laude“ studijas

Vytauto Didžiojo universiteto Academia cum laude vykdo naujų narių priėmimą. Studentai, norintys dalyvauti priėmimo konkurse, iki 2019 m. vasario 10 d. turi užpildyti prašymą internetu bei pateikti motyvacinį laišką.

Į individualiąsias studijas priimami pirmosios pakopos (bakalauro) ir vientisųjų studijų VDU studentai, ne vėliau kaip nuo šešto studijų semestro. Studijos vykdomos lygiagrečiai su pagrindine studijų programa. Daugiau informacijos apie priėmimą į akademiją ir kuratorių sąrašas pateikiamas Academia cum laude puslapyje.

VDU Academia cum laude – tai pirmoji Lietuvoje unikali individualių studijų sistema, vykdoma kuratorystės pagrindu. Akademijoje įtvirtinta tarpdisciplininių studijų galimybė, kuri leidžia suburti įvairių sričių profesionalus. Academia cum laude sutelkia dėstytojus ir studentus, norinčius ir galinčius siekti daugiau nei siūlo standartinės studijų programos bei sistemos. Diplomas cum laude (lot. su pagyrimu) teikiamas daugelyje pasaulio universitetų studentams, kurie baigė studijas ypač aukštais balais. Būtent tokiems motyvuotiems jaunuoliams, visuomet siekiantiems žinoti daugiau, yra skirtos individualiosios studijos.

Pabaigus individualiąsias studijas studentams bus įteikiamas Academia cum laude pažymėjimas, liudijantis apie studento įgytas papildomas žinias ir gebėjimus.

Registracija į „VDU Academia cum laude“.

Priėmimo taisyklės.