.Vyksta priėmimas į bakalauro studijų programas

VDU Informatikos fakultetas kviečia įgyti rinkoje paklausią specialybę, pasirenkant studijas „Informatikos sistemų“, „Multimedijos ir interneto technologijų“ arba „Matematikos ir jos taikymo“ bakalauro studijų programoje.

Informatikos sistemos
  • Jei sieki būti IT profesionalu, naujų technologijų kūrėju, gebančiu projektuoti, programuoti ir realizuoti inovatyvius sprendimus.
  • Jei nori dirbti su duomenimis, paversti juos verslo įžvalgomis bei naujais verslais, taikydama(s) dirbtinio intelekto (AI) ir kalbos technologijų metodus.
  • Jei nori sukurti ir išauginti IT verslą, gebėti priimti ekonominius sprendimus, gerai žinoti IT technologijas.
  • Jei nori užtikrinti IT technologijų saugumą bei kibernetinės erdvės saugumą.

Multimedijos ir interneto technologijos
  • Jei nori perkelti kasdienę realybę į virtualią arba išplėsti realybę technologijomis, ir taip kurti mūsų visų ateitį.
  • Jei patinka 3D modeliavimas ir animacija, ir nori tai pritaikyti ir žaidimams, ir reklamai, ir savo kūrybai.
  • Jei nori kurti programėles išmaniems įrenginiams, kurias visi naudotų.
  • Jei Internete net tik būni, bet nori jį kurti ir spręsti, koks jis bus ateityje.
  • Jei nori apjungti meną ir IT ir taip realizuoti savo idėjas bei atverti jas pasauliui.

Matematika ir jos taikymas
  • Jei nori modeliuoti realaus gyvenimo reiškinius, technologinius, biomedicininius ir kitus procesus.
  • Jei nori vertinti įvairias rizikas (finansų, pavojingų objektų, socialines, …).
  • Jei nori pasiekti geriausią rezultatą įvairiose srityse (pramonėje, prekyboje, logistikoje, medicinoje, …) taikant optimizavimo metodus.
  • Jei nori analizuoti įvairių sričių duomenis, juos sisteminti ir vizualizuoti matematikos kompiuteriniais įrankiais.
  • Jei nori gerai išmanyti matematiką ir dalintis savo žiniomis su jaunesniais kolegomis.

VDU siūlo plačias galimybes studijų metu:
  • Artes Liberales (laisvosios studijos) – visapusiškas išsilavinimas, bendrųjų dalykų studijos, pasirenkant pagal individualius poreikius.
  • Šalia pagrindinės programos, nemokamos pasirinktos gretutinių studijų programos studijos (iš daugiau nei 40 galimų).
  • Nemokamos verslumo kompetencijų ugdymo studijos programoje „Verslumo akademija“, Europos komisijos išrinktoje tarp 50 geriausių sėkmingo universitetų ir įmonių bendradarbiavimo pavyzdžių Europoje ir pasaulyje (Europos komisijos įvertinimas).
  • Dalyvavimas daugybėje universiteto organizuojamų laisvalaikio renginių, įvairių klubų veikloje (VDU studentams).
  • Gerų praktinių užsienio kalbų įgūdžių įgijimas, pasirenkant iš daugiau nei 20 užsienio kalbų.
  • Studijų Lietuvoje derinimas su studijomis užsienio universitetuose, išnaudojant Erasmus ir dvišalių mainų galimybės Ispanijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Turkijoje, Didžiojoje Britanijoje, Čekijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Kroatijoje, Latvijoje, Norvegijoje, Lenkijoje, Slovėnijoje, Slovakijoje, Vengrijoje ir kitose šalyse.

VDU Informatikos fakulteto absolventus sutiksite sėkmingai dirbančius įvairiose šalies ir užsienio įmonėse:

Microsoft, HP, Wells Fargo, The World Bank, Telia, Festo, NRD, BaltNeta, Swiss Re, DevBridge Group, NFQ, Agmis, NoMagic, Equinox Europe, Visma, D-Link Baltija, ACC Distribution, BAIP, TeleSoftas, Barclays, Callcredit, Vičiūnai Group, ATEA, Nematekas, IKEA, Lintel, University of Tartu, Stockholm University, IKEA, Swedbank, UK Trade & Investment, Sekasoft, MedSciNet, RelayHealth, BlueBridge, Softera Baltic, Adroiti Technologies, Lietuvos geležinkeliai, Santaviltė, Evo-soft, Sonus networks, Columbus Lietuva, Devoteam, Baltijos informacinės sistemos, Host1Plus, SEB, CSBA AS, Nordex Energy, Adform, Mediapark Group, CID Lietuva, Enovate AS, Capsim Management Simulations, KAYAK ir daugelyje kitų.

Jei sudomino: