Apie fakultetą

VDU Informatikos fakultete kuriama erdvė, kurioje studijos, fundamentiniai ir taikomieji tyrimai vykdomi kartu – kurioje akademinė bendruomenė tobulina šiandienos ir kuria rytdienos technologijas. Šioje erdvėje studentai ir mokslininkai ugdo savo kompetencijas kartu, realizuodami geriausias Artes liberales tradicijas, bendradarbiaudami su tarptautine mokslo bendruomene ir verslu. Tai erdvė, atvira visiems, siekiantiems aukštesnių kompetencijų, vertinantiems betarpišką bendravimą, praktiškumą ir idealizmą.

Mūsų fakultete studentai įgyja ir gilina žinias Informatikos sistemų, Multimedijos ir interneto technologijų, Matematikos ir jos taikymo bakalauro studijų programose, įvaldo taikomųjų mokslinių tyrimų bei naujausių technologijų taikymo įgūdžius Taikomosios informatikos ir Taikomosios matematikos magistro studijose. VDU Informatikos fakulteto absolventai – informatikai ir matematikai su plačiu universitetiniu išsilavinimu. Jų pasiekimai ir atsiliepimai demonstruoja, kad studijų metu įgytos žinios ir įgūdžiai leidžia lengvai rasti vietą darbo rinkoje ir siekti karjeros.

Fakulteto mokslininkai, dirbdami Dirbtinio intelekto ir skaitmenizavimo sistemos ir Patikimumo, saugumo ir rizikos analizės metodų mokslo klasteriuose, kuria dirbtinio intelekto, duomenų analizės, matematinio ir statistinio modeliavimo, virtualios ir išplėstinės realybės sprendimus, tobulina naujus kalbos technologijų, neuroinformatikos metodus, juos pritaiko įvairiose srityse, įtraukdami į šias veiklas studentus bei doktorantus.

VDU Informatikos fakulteto istorija