„IFtorina’19“: kelionė į Marsą ir informatiko (ne)darbo diena

Sausio 26 d. Informatikos fakultete vyko kasmetinis renginys „IFtorina’19“. Jo metu moksleiviai turėjo galimybę pabūti detektyvais ir atlikdami įvairias užduotis iš matematikos, programavimo, multimedijos, dirbtinio intelekto, kompiuterių administravimo, dalyvaudami estafetės rungtyje bei protų mūšyje stengėsi įveikti jiems tekusį iššūkį.
Komandos buvo suskirstytos į 3 grupes, kurių vienos keliavo į Marsą, kitos sprendė raketos pilotams kylančius iššūkius, o dar kitų komandų nariai tapo tyrėjų komanda. Taip pat norėdami gauti papildomų taškų – moksleiviai VDU Vileikos rūmuose ieškojo išslapstytų QR kodų, po kuriais buvo įvairūs galvosūkiai. Išsprendus juos buvo skiriami papildomi taškai.
Kol moksleiviai atlikinėjo užduotis – mokytojams vyko seminaras.
Vakare visų laukė bendra paskaita:„Informatiko (ne)darbo diena“, kurią  skaitė VDU Informatikos fakulteto absolventas „NoMagic“ Sprendimų architektas Rokas Bartkevičius.

„IFtorina’19“ laimėtojai (komandos):
1 vieta –  komanda iš Vilniaus Valdorfo mokyklos
2 vieta – komanda iš Kėdainių „Šviesioji” gimnazijos
3 vieta – Komanda iš Anykščių Jono Biliūno gimnazija

Paskatinamieji prizai:
Komanda iš Kėdainių „Šviesioji“ gimnazijos
Komanda iš Vilniaus rajono Rudaminos „Ryto“ gimnazijos ir Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos
Komanda iš Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos
Komanda iš Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos ir Klaipėdos „Ąžuolo“ gimnazijos
Pasibaigus apdovanojimams visi vaišinosi tortu bei dalijosi įspūdžiais.
Renginio rėmėjai: ESET Lietuva, „Equinox Europe“, „Net Frequency“ (NFQ)“, VDU IF Alumni, Lietuvos energetikos institutas.

Kviečiame nepamiršti ir aktyviai dalyvauti Facebook nuotraukos rungtyje! Laimės komanda iki vasario 11 d. 11 val. surinkusi daugiausiai “like”.

Straipsnis ir nuotraukų galerija