„Projektų valdymo čempionatas“

Ieškoma geriausia projektų valdymo studentų komanda

Jau trečią kartą vyks „Projektų valdymo čempionatas“, kurį organizuoja tarptautinės projektų valdymo organizacijos skyrius Lietuvoje – IPMA (International Project Management Association) Young Crew Lietuva. Renginys šiais metais vėl sujudins studentus, kurie domisi projektų valdymu ar mąsto apie projekto vadovo karjerą. Čempionate dalyvaus Lietuvos aukštųjų mokyklų komandos, kiekvienoje iš jų bus nuo trijų iki penkių studentų, kurios varžysis dėl patekimo į finalą. Pirmajame etape komandos nuotoliniu būdu galės išbandyti savo teorines žinias, atsakydamos į 100-tą klausimų per 100-tą minučių. Į antrąjį etapą pateks 12 daugiausiai balų surinkusių komandų, kurios turės galimybę išnagrinėti realų projektą ir atlikti užduotis. Finale autoritetinga komisija iš šešių pirmuose etapuose geriausiai pasirodžiusių studentų komandų išrinks metų nugalėtojus, kurie visus metus bus tituluojami geriausiais Lietuvos studentais projektų valdymo srityje.
 
Visos komandos varžysis dėl būsimai sėkmingai projektų vadovo karjerai įtakos turinčių prizų, turės galimybę praktikoje pritaikyti projektų valdymo žinias, būti pastebėti būsimų darbdavių, užmegzti naujas pažintis ir sudalyvauti smagiame baigiamajame vakarėlyje.
 
Komandų registracija vykdoma iki 2015 m. vasario 21 d. Daugiau informacijos ir komandų registraciją rasite čia: http://youngcrew.lt/projektu-valdymo-cempionatas/pvc-2015
 
Papildomus klausimus galite pateikti projekto vadovui Karoliui Mickevičiui-Mėgelaičiui:
info@youngcrew.lt
tel: +370 610 75733