Tarptautinio Erasmus+ projekto MATE partnerių susitikimas (antra diena)

Antrą projekto partnerių susitikimo dieną diskusijos vyko VDU Multifunkciniame centre, V. Putvinskio g. 23. Partneriai nagrinėjo problemą, kaip efektyviau pristatyti žaidimo šachmatais mokymo ir testavimo įrankį bei kognityvinius testus moksleiviams. Naudojant Adobe Connect įrankį, virtualiai susitikime dalyvavo šachmatų psichologas dr. Jan Przewožnik. Kartu su Kauno sporto mokyklos „Gaja“ bei Panevėžio šachmatų klubo šachmatų treneriais buvo aptarta pradinių klasių mokytojų pritraukimo į MATE projektą strategija.

Po pietų susitikimas tęsėsi sporto mokykloje „Gaja“, kur projekto partneriai bei šachmatų treneriai stebėjo viešą šachmatų būrelio užsiėmimą ir dalinosi 10-13 metų vaikų mokymo žaisti šachmatais patirtimi.