Menu

.Tyrėjų naktis

Tyreju_n_n

Tyrėjų naktis yra išskirtinis renginys, kai daugelis Europos mokslo ir tyrimų laboratorijų atveria duris ir pabendrauti su visuomene išeina mokslininkai bei tyrėjai, kurie paprastai dirba uždarose laboratorijose ir mokslo centruose. Jau dešimtmetį Tyrėjų naktis kasmet mokslo entuziastus kviečia susipažinti su įtraukiančiais ir intriguojančiais moksliniais tyrimais, inovacijomis bei išradimais.

Pirmą kartą Tyrėjų naktis surengta 2005-taisiais Europos Komisijos iniciatyva, kurios tikslas – didinti mokslininkų pripažinimą visuomenėje ir sudaryti galimybę iš arti susipažinti su jų darbais ir pasiekimais.

Per dešimtmetį išaugusi ir vis daugiau lankytojų pritraukianti Tyrėjų naktis kasmet vyksta daugiau nei 30 Europos šalių, daugiau nei 300 Europos miestų.

Kasmet, rugsėjo paskutinį penktadienį mes sakome: “nebūtina gimti Einšteinu, kad kasdien atrastum ką nors naujo!” Šiemet rugsėjo 25 d. vyksianti Tyrėjų naktis vėl pakvies mokslo entuziastus į daugiau nei 200 nemokamų ir nepakartojamų renginių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Molėtuose ir daugelyje kitų Lietuvos vietų!

Tyrėjų nakties renginiai VDU

Daugiau informacijos apie renginį

Registracija baigėsi