Alumni

Kas mes esame?

Idėja kurti Informatikos fakulteto Alumni draugiją kilo 2008 metų Vytauto Didžiojo universiteto Absolvento dienos metu. Daug kalbėti nereikėjo, atsirado būrys steigėjų, ir 2009 metų  pradžioje „gimė“ Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakulteto absolventų Alumni draugija.

Daugeliui  buvusių studentų yra  įdomu, ką veikia jų buvę kursiokai, norisi pabendrauti ne tik su savo draugais, bet ir su dėstytojais. Juolab, kad mūsų, baigusiųjų VDU Informatikos fakultetą, jau nemažai – virš 2000. Tad jau pats laikas buvo įsteigti VDU IF Alumni draugiją.

Daug kalbėti nereikėjo, atsirado būrys steigėjų, ir 2009 metų  pradžioje „gimė“ Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakulteto absolventų Alumni draugija.

Prezidentai:

2022–dabar  Tadas Kaselis,

2018–2022   Robertas Matusa,

2016–2018    Vitalijus Mačerauskas,

2013–2015    Edvinas Česnauskas,

2011–2012    Audrius Radvilavičius,

2009–2011    Asta Pukaitė-Kajokė.

Veikiame kaip asociacija (Draugijos įstatai). Draugijos gretose galite sutikti ne tik informatikos ir matematikos programų absolventus, bet ir dėstytojus bei kitus fakulteto darbuotojus, VDU IF rėmėjus ar bičiulius.

Mūsų tikslas – bendrauti

Kurdami VDU IF Alumni draugiją siekiame suburti kuo daugiau mūsų fakulteto absolventų, suteikti galimybę bendrauti skirtingų laidų absolventams, palaikyti ryšius su Alma Mater. Todėl rengsime Absolventų dienas, organizuosime įvairius draugijos narių susitikimus, dalinsimės patirtimi seminaruose bei konferencijose, skleisime su fakulteto bei draugijos veikla susijusias naujienas. Norime tobulinti savo žinias, keistis idėjomis, drauge domėtis IT naujovėmis. Siekiame sukurti išsamią VDU Informatikos fakulteto absolventų kontaktinę duomenų bazę.

Alumni ir fakultetas – abipusė nauda

Siekiame sustiprinti mūsų ryšius su VDU Informatikos fakultetu, integruoti absolventus į universiteto bei fakulteto bendruomenę, jų veiklą, rengti bendrus projektus bei konferencijas. Fakulteto absolventai galės dalintis su IF darbuotojais bei studentais savo patirtimi. Draugijos nariai galės pritraukti į savo įmones naujų specialistų, atsirinkti studentus praktikai, suteikti jiems galimybę įsidarbinti. Tuo pačiu, studentai bei fakulteto darbuotojai gaus informaciją, kokių specialistų paklausa darbo rinkoje šiuo metu yra didžiausia, kuria linkme tobulinti studijų programas, kad studentams suteikiamos žinios bei gebėjimai maksimaliai tenkintų būsimų darbdavių lūkesčius.

Žadame prisidėti prie VDU Informatikos fakulteto veiklos bei plėtros. Tikimės, kad savo patirtimi bei įgūdžiais padėsime dėstytojams užtikrinti aukštą informatikos bei matematikos studijų kokybę.

Kviečiame prisijungti prie IF Alumni draugijos Facebook!