Praktiniai seminarai "Alumni – studentams 2009"

Informatikos fakultetas ir IF Alumni draugija 2009 m. spalio 20 d. pakvietė VDU studentus į praktinius seminarus „Alumni – studentams”. Renginyje savo patirtimi bei prisiminimais iš studijų laikų dalinosi Informatikos fakulteto absolventai.

Renginio pradžioje studentus pasveikino VDU IF Alumni prezidentė Asta Pukaitė. Ji papasakojo apie gausų IF absolventų būrįbei kaip plačiai jie pasklidę po įvairias firmas ir pasaulio šalis. UAB „Arvi” ir ko rinkos analitikė Jūratė Štilpaitė papasakojo ką gali veikti matematikas verslo įmonėje ir su kokiais iššūkiais susiduria kasdieniame darbe. UAB „Baltijos informacinės sistemos” technikos direktorius Žilvinas Binisevičius pasidalino patirtimi apie tarptautinių projektų ypatumus, atskleidė kokios žinios jam ypač praverčia šiandieniniame darbe. UAB „CID Baltic” konsultantas Paulius Plukas papasakojo apie vaizdų kūrimą virtualiame 3D pasaulyje (http://www.pauliusplukas.org/kaimas/ ; http://clockwork-brains.blogspot.com/ ). “D-Link” atstovybės Lietuvoje vadovas Laimonas Butkus, pristatęs temą „VDU – gyvenimo pamatas arba ką gali VDU Informatikos fakulteto absolventai“, džiaugėsi, kad studijų metais įgytos žinios gyvenime tikrai labai pravertė. Informatikos fakulteto docentas bei Kauno aukštųjų ir informacinių technologijų parko projektų vadybininkas Artūras Mickus papasakojo apie technologijų parkus pasaulyje ir Lietuvoje.

Na, ir žinoma, koks gi studentiškas renginys be galimybės laimėti prizus… Seminaro metu atsakę į klausimus ar aktyviai uždavinėję klausimus pranešėjams, studentai laimėjo puikius renginio rėmėjų „Microsoft“, „Alna Intelligence“, „IBM“ ir „Symantec“ prizus.

Ir studentai, ir pranešėjai susitikimą paliko puikios nuotaikos ir kupini įspūdžių.

Renginio rėmėjai