Absolvento diena – prisiminimai, kurie neišblėsta

2009 metų gegužės 16 dieną VDU Informatikos fakultetas kartu su IF Alumni draugija surengė IF Absolvento dieną. Net ir geras oras nesutrukdė visiems norintiems atvykti į šią šventę.

Jei švęsti tai švęsti, o jei šventė vyksta Informatikos fakultete, tai dažnas dalyvis išeina  sužinojęs kažką naujo, ar į žinomus dalykus pažvelgęs kitomis akimis. Atvykusių į IF Absolvento dieną laukė įdomi šventinė programa. Visus dalyvius pasveikino fakulteto dekanas Kęstutis Šidlauskas. Sveikinamąjį žodį taip pat tarė  profesorius Vytautas Kaminskas, bei VDU IF Alumni draugijos prezidentė Asta Pukaitė (pranešimas). Tačiau gražiomis kalbomis  Absolventų šventė nesibaigė.  Šarūnas Končius, UAB „Microsoft Lietuva“ techninio skyriaus vadovas, visus sudomino pristatęs temą –  „Technologijos ir inovacijos“.  Informatikos fakulteto docentė Minija Tamošiūnaitė papasakojo apie pasiekimus robotų mokyme (pranešimas), o Tomas Krilavičius, kalbėjęs tema „Informacijos paieška ir Google PageRank“, atskleidė iki tol dar nežinotas internetinės paieškos sritis.

Išklausę ne tik įdomius, bet ir aktualius pranešimus, buvę studentai bei dėstytojai susirinko linksmam pašnekesiui. Gerdami arbatą bei smagiai besišnekučiuodami absolventai prisiminė studijų metus.  Visiems buvo smagūs pasakojimai apie kadaise laikytus egzaminus, bei „priemones“, padėjusias juos išlaikyti. Absolventai prisiminė ir smagias šventes, atlėgus sesijos įkarščiui, bei linksmybių ypatumus. Dėstytojai pasidalino patirtimi, įgyta mokant bei egzaminuojant studentus.
Šventę visi paliko geros nuotaikos, jau planuodami kitą susitikimą, įvyksiantį vasaros viduryje.