Ateik ir veik – kurk verslo planą savo ateities miestui

Mokslo ir technologijų parkas ,,Technopolis“ organizuoja studentų verslo planų konkursą „IDĖJA MANO ATEITIES MIESTUI (IMAM)“, skirtą studentų kūrybiškumo ugdymui, skatinant generuoti naujas verslo idėjas visuomenės gyvenimo kokybei pagerinti. Šis konkursas kasmet sulaukia daugiau nei 100 dalyvių: jaunimo ir akademinės bendruomenės narių. Pateiktus verslo planus vertina verslo sektoriaus atstovai. Dalyvauti verslo plano konkurse kviečiami visi kūrybiški, iniciatyvūs ir turintys vertingų idėjų Kauno miesto aukštųjų mokyklų studentai. Šis konkursas – puiki galimybė jaunimui atskleisti savo verslumą ir idėjas, naudingas ateities miestui.

Studentų registracija vyksta iki vasario mėn. 17 d., paskubėkite registruotis ir teikti verslo planus savo ateities miestui.

Daugiau informacijos rasite: www.technopolis.lt/ideja

Pranešimas