Atvira paskaita apie skaitmeninį verslą

„Of Digital Business Models, Networks and Gatekeepers – from Analogous to Digital Business Models“

Paskaita vyks gegužės 25 d., ketvirtadienį, 17 val., Turizmo informacijos centre (Laisvės al. 36, Kaunas) ir internetu. Jos pranešėjai – Saaro krašto universiteto docentas Benediktas Schnellbächeris ir VDU Informatikos fakulteto absolventas, Vokietijos įmonės „Dogo App“ įkūrėjas ir mobiliosios programėlės „Dogo“ kūrėjas Tadas Žiemys. Moderatorė: VDU prof. dr. Daiva Vitkutė-Adžgauskienė.

„Google“, „Amazon“ ar „Apple“ ir kitos sėkmingos įmonės šiandien vis plačiau naudoja skaitmeninius verslo modelius. Pokalbyje pristatomos verslo modelių, tinklų ir „durininkų“ sąvokos bei šių modelių pritaikymo skaitmeninėje sferoje pavyzdžiai.

Renginio partneriai: Kaunas 2022 ir Kaunas TIC.

Plačiau čia.