Bronislovas Balvočius

Norway Registers Development AS, Projektų vadovas
CISA, PMP, OCP, CRISC, COBITf

Mokslai. Kiek pamenu, visą laiką mokausi: vidurinė, VDU Informatikos ir Ekonomikos ir vadybos fakultetuose bakalauro ir magistro studijos (1992-2012), stažuotės, įdomybių paieškos – VDU Lotynų kalbos ir antikinės kultūros studijos, projektų valdymo, IT audito, rizikos valdymo, technologinės sertifikacijos, anglų, ispanų, lotynų, senovės graikų, prancūzų kalbų mokymasis, mokymasis iš kitų, o kartais ir iš savų klaidų bei sėkmių. Ir dabar mokausi…

Darbinė veikla. Esu informatikas, bet dirbu daug su specialybe susijusių darbų organizacijų valdymo, IT audito, projektų ir rizikos valdymo, sistemų ir veiklos analizės srityse bei nuolat dalinuosi savo žiniomis ir patirtimi su studentais.
Dalyvauju ar vadovauju projektams Burundyje, Mauricijuje, Mozambike, Butane, Norvegijoje, Švedijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Apie studijas VDU. VDU įgytos žinios bei gebėjimai suteikia gerą pagrindą nuolat ieškoti ir iš naujo atrasti aukso vidurį tarp žinių ir gebėjimų „gylio“ bei „pločio“, adaptuotis besikeičiančioje aplinkoje. VDU surasti draugai ir kolegos išliko visam laikui.