Edmundas Kėvišas

Šiuo metu vadovauju kompanijos Kauno padaliniui prisidėdamas prie gamybos planavimo ir vykdymo, komandos auginimo bei įmonės vidinių procesų kūrimo.

Mokslai. 1986 – 1998 – Viekšnių vid. mokykla, Mažeikių raj., 1998 – 2002 – informatikos bakalauro studijos VDU, 2002 – 2005 – informatikos magistrantūros studijos VDU.

Darbinė veikla. 2002 – 2007 dirbau programuotoju Practice Manager Baltic kompanijoje. 2007 – 2012 programavimo darbus tęsiau Alna Software kompanijos Kauno padalinyje. Nuo 2012 esu Devbridge Group kompanijoje, Kauno padalinyje. Čia veiklą pradėjau kaip programuotojas, kiek vėliau atsakomybės pasipildė komandos vadovo funkcijomis, dar vėliau pradėjau vadovauti komandų grupei.

Veiklos sritis. Specializuotų programinės įrangos sprendimų kūrimas klientams JAV, Kanadoje ir Europoje.

Ką davė VDU? Sprendimą sieti savo ateitį su programavimu buvau priėmęs gan anksti, tad studijas VDU įsivaizdavau kaip laiką, skirtą pagilinti ir užtvirtinti savo technines žinias. Bet universitetas davė kur kas daugiau. Pirmiausia – platesnį požiūrį į savo veiklą, profesiją, galimybę šalia programavimo išbandyti įvairius kitus dalykus – pvz. ekonomiką, psichologiją. Taip pat universitetui esu dėkingas už suteiktas užsienio kalbų žinias, kurios tapo vienu iš kertinių dalykų mano profesinėje veikloje.