Forumas „Tarptautinės ir nacionalinės mokinių matematikos pasiekimų gerinimo patirtys“ matematikos mokytojams

Gruodžio 6 d. antradienį, 14 val.,  Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Pedagogų rengimo centre ( K. Donelaičio g. 52, 503 aud.) vyks forumas „Tarptautinės ir nacionalinės mokinių matematikos pasiekimų gerinimo patirtys“, skirtas matematikos mokytojams.

Forumo tikslas –  sutelkti dėmesį į mokinių matematikos pasiekimų skirtumo mažinimo problematiką Lietuvos bei užsienio mokyklose.

Forumo pranešėjai pristatys aktualius pranešimus apie tarptautinių ir nacionalinių mokinių matematikos pasiekimus, gabių vaikų vaidmenį matematikos pamokose, matematinio ugdymo filosofiją užsienio šalyse.

Forume dalyvaus Harvardo universiteto profesorius Jon R. Star, Suomijos  Turkų ir VDU universiteto profesorius Erno Lehtinen, Izraelio universiteto Švietimo fakulteto dekanė, m atematikos ir gabių vaikų ugdymo profesorė Roza Leikin, Lietuvos tyrėjai.

Forumo programa

Registracija

Forumą bus galima stebėti ir nuotoliniu būdu. Konferencija vyks lietuvių ir anglų kalbomis su sinchroniniu vertimu.

Prašome atsinešti mobilų telefoną su instaliuota Zoom programėle ir ausines.

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolimesnėje renginio komunikacijoje.