IF ALUMNI vasara :)

Aukštaitijos nacionalinio parko miškuose Vaišnoriškės etnografiniame kaime esanti sodyba jau 5 metus pasitiko VDU IF Alumni draugijos narius. Laikydamiesi tradicijų užsakėme puikų orą visam savaitgaliui.

Jau pirmą vakarą netrūko netikėtumų: kiekvieną atvykusį pasitiko sutiktuvių delegacija su duona ir druska, ir … darbų loterija (kavos virimas, vandens nešimas ir t.t.), ir ekspromtu organizuota Vitalijaus ir Audraus šef-povar‘ų kova (troškinių kategorijoje).

Ach, tas nuostabus šeštadienio rytas, visus žadino Audrius ir Monika… su trimitu ir kava… Tęsiant naujas tradicijas pusryčiams buvo patiektos dviejų rūšių košės (padirbėjo Sigita su Inga). Pasistiprinus beliko priimti nemažą iššūkį – plaukimo baidarėmis dieną. Startavę Kiauno ežere didžiąją dienos dalį plaukėme Kiaunos upe, mėgavomės nuostabiais pakrančių vaizdais… Kadangi šių metų mūsų žygio šūkis buvo „Eko Vaišnoriškės“ – tai pakeliui rinkome kitų poilsiautojų paliktas šiukšles. Šį kartą įveikėme rekordinio ilgio trasą, tad visi labai džiaugėsi galimybe grįžus į sodybą pasikaitinti karštutėlėje pirtyje (ačiū Edvinui už abu).

Vakarojant prie laužo ragavome Vitalijaus ir Vyto nepakartojamo skonio šašlykus (ačiū jiems). O kadangi po ilgo plaukimo visi buvo labai pavargę, tai ir „Protų mūšį“ (beje jau taip pat tampantį tradiciniu) teko atidėti sekmadienio rytui…

Sekmadienio rytą Daiva, Darius ir Irena pagal Vitalijaus paliktas griežtas taisykles virė kopūstienę… Prieš išsiskirstant dar visi susėdome pamiklinti savo protų – vyko Protmūšis, vienas iš netikėčiausių turų buvo – skirtingų mineralinio vandens rūšių atspėjimas ragaujant. Tradiciškai sekmadienio rytą leidome intelektualiai – turėjome pranešimą. Šį kartą pranešimą ruošė Inga „Gyvenimas moksle: rinktinė dokumentika“. Kitiems metams parengti pranešimą burtai lėmė – Audriui ….lauksime.

Savaitgalis prabėgo „žaibiškai“. Ačiū… visiems. Buvo… fantastiška. Kas nebuvot… gailėkitės.