Informatikos akademija

Norėdami paskatinti moksleivius domėtis informacinėmis technologijomis, bei studijomis šioje perspektyvioje srityje VDU Informatikos fakultetas kartu su VDU IF Alumni draugija ir IBM kompanija  pakvietė Lietuvos moksleivius į Informatikos akademiją.

VDU Alumni nariams kilo idėja moksleivius plačiau supažindinti  su  informacinių technologijų pasauliu, šios srities specialistų kasdienybe, parodyti koks įdomus ir tikrai ne sausas, kaip dažnai manoma, o kūrybingas  ir įvairiapusis yra informatiko darbas.

2013 metų pabaigoje startavusios Informatikos akademijos klausytojams paskaitas jau skaitė VDU dekanė Daiva Vitkutė-Adžgauskienė, IF Alumni draugijos prezidentas Edvinas Česnauskas, IBM darbuotojai Modestas Monginas ir Maksim Djackov.

Moksleiviai noriai dalyvauja akademijos veikloje. Jie ne tik klausosi paskaitų, bet ir aktyviai ruošiasi valstybiniam Informacinių technologijų brandos  egzaminui. Akademija suteikia galimybę mokytis ne tik atvykus į užsiėmimus VDU IF, bet ir nuotoliniu būdu. Paskaitos yra transliuojamos tiesiogiai internetu, konsultacijos ir pratybos vedamos per pokalbių kambarį. Informatikos akademijos narių skaičius nuolat didėja, jos nariais tampa vis daugiau moksleivių iš visos Lietuvos.

Rėmėjai:

remejai