Informatikos fakultetas kviečia dalyvauti tarptautinėje konferencijoje IVUS2022

Nuo pat 1995-ųjų trys Lietuvos universitetai (Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno Technologijos  universitetas, Vilniaus universitetas) išlaiko bendrą tradiciją – kviečia mokslo entuziastus susitikti informacinių technologijų konferencijoje IVUS 2022.

Šiemet renginį organizuoja VDU Informatikos fakultetas, todėl kviečiame gegužės 12 dieną pasižymėti kalendoriuose: organizacinis komitetas žada įtraukiančius, aktualius pranešimus ir diskusijas. Primename, kad konferencija vyks nuotoliniu būdu.

Kuo renginys ypatingas?

– Kviečia susiburti bakalauro studijų studentus ir magistrantus, praktikus ir teoretikus – visus jaunuosius mokslo žmones;
– Suteikia galimybę dalytis idėjomis, tyrimų rezultatais, užmegzti ryšius su mokslininkais ir verslo atstovais;
– Išleidžiama konferencinė medžiaga – atrinkti straipsniai publikuojami CEUR Workshop Proceedings su Scopus indeksu;
– Darbus recenzuoja tarptautinė komisija.

Kaip dalyvauti?

Teikti straipsnį pasirinkta tema, anglų kalba. Gera žinia, jog renginio organizatoriai vis dar laukia norinčiųjų prisijungti – straipsnių teikimo terminas pratęstas iki balandžio 1 d. Registraciją ir daugiau informacijos apie dalyvavimą IVUS 2022 galima rasti čia.