IVUS2022 – konferencija, suburianti mokslininkus iš viso pasaulio

Nuo pat 1995-ųjų Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), Kauno technologijos universitetas (KTU) ir Vilniaus universiteto Kauno humanitarinių mokslų fakultetas (VU KnF) kiekvienais metais kviečia jaunuosius mokslininkus į informacinių technologijų konferenciją IVUS. Renginys į bendrą mokslo sintezę sujungia tris konferencijas – IT2022, ICYRIME ir SYSTEM. Šiemet IVUS2022 jau 27-us metus iš eilės kviečia klausytojus prisijungti ir kartu panirti į mokslą!

Konferencija kasmet tarptautiniu mastu suburia magistro ir doktorantūros studijų studentus, jaunuosius mokslo žmones, teoretikus ir praktikus – organizatoriai laukia visų, kuriems informacinės technologijos yra akademinio gyvenimo variklis. IVUS2022 ypatingas tuo, jog į mokslą nežiūrima pro rakto skylutę – klausytojai kviečiami pažvelgti į šiandieninę IT situaciją iš įvairių perspektyvų. Todėl dalyviai šįmet galės išgirsti pranešėjus iš kone viso pasaulio: Lietuvos, Lenkijos, Ukrainos, Austrijos, Turkijos, Uzbekistano, Gruzijos, Japonijos, Kinijos, Ugandos, Ganos ir JAV. Konferencija IVUS2022 tampa įvairialype terpe, kurioje dalyviams suteikiama galimybė ne tik pasipildyti žinių bagažą, tačiau ir laisvė lygiavertiškai diskutuoti savo srities specialistų gretose.

Informacinių technologijų sfera yra itin dinamiška, čia nuolat randasi naujų reikšmingų pokyčių, kurias jaunieji mokslininkai noriai siekia tyrinėti. O apie ką kalbėsime IVUS2022? – Temų spektras platus, tad konferencijoje „savo skonio“ pranešimų atras kiekvienas. Įsitikink – keletas šių metų temų:

  • A Comparison of Deep Learning Models for Hate Speech Detection;
  • Kaunas in the Context of Smart Cities Clusters Based on Sustainability Strategies;
  • Training of AI based Tools: An impact study on Information, Digital, Visual and Data Literacy among Pupil Teachers;
  • Impact of augmentation techniques on the classification of medical images.

Registruokis, dalyvauk ir praturtink žinias! 

IVUS2022 vyks nuotoliniu būdu gegužės 12 d.

Klausytojams registracija yra būtina. Registruotis kviečiame čia.

Konferencijos programą ir prisijungimo nuorodą rasite konferencijos puslapyje pasirinkę PROGRAM.