Kviečiame į entreprenerystės mokymus „HACK4PLANET: From Production to Taxes“

VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centras kviečia iki lapkričio 8 d. registruotis į entreprenerystės įgūdžiams tobulinti skirtus mokymus „HACK4PLANET: From Production to Taxes“.

Mokymai, kurie vyks lapkričio 10-11 d., skirti studentams, bet laukiami ir visi norintys išbandyti jėgas bei pasinaudoti galimybe siūlyti ir atrasti inovatyvius sprendimus Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) darnaus vystymo trečiajam tikslui pasiekti – užtikrinti sveiką gyvenimą ir skatinti visų amžiaus grupių gerovę.

Renginio metu Jūsų laukia įvairios kūrybišką ir proaktyvų mąstymą skatinančios užduotys bei įkvepiantys pranešėjai. Taip pat turėsite progą pasitikrinti savo idėją su profesionalų pagalba. Jus konsultuos patyrę mentoriai, o idėjas vertins kompetentinga investuotojų, verslo ir mokslo atstovų komisija.

Registracijos formą galite rasti čia: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspxid=iRNwEFtPeEC66iCeOcYhDpM0Wd8EOlJMj9PmPwbUELlUMzNFMFhVSUQwTVFQUdWOUNORFFROENDNy4u

Laukiam kiekvieno!

„Entrepreneurs“ projekto komanda