Mobili Baltija ieško duomenų analitikos praktikanto (-ės)

Mobili Baltija“ yra pirmaujanti ir sparčiausiai auganti mobiliųjų telefonų ir aksesuarų didmeninės prekybos įmonė, turinti išplėtotus platinimo kanalus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje bei prekybos partnerystėmis visose Europos šalyse. Padedame išvystyti ir parduoti tokius prekių ženklus kaip „Samsung“, „Huawei“, „Baseus“, „Toti“ ir daugelį kitų.

Mūsų strategija yra parduoti produktus, įsigytus tiesiogiai iš gamintojų, todėl mūsų produktų garantiją ir patikimumą tiesiogiai užtikrina gamintojai, todėl mūsų klientams ir galutiniams vartotojams suteikiami aukščiausios kokybės produktai. Mes didžiuojamės būdami logistikos lyderiais – klientai mus vertina už greičiausią pristatymą ir mažiausiai klaidų skaičių, taip pat konkurencingą kainą. Tačiau didžiausia nauda bendradarbiaujant su „Mobili Baltija“ yra tai, kaip lengva dirbti su mumis – mes turime Know how ir siekiame būti lankstūs ir greiti. Siekiame meistriškumo visur, ką darome, ir taip sukuriame pridėtinę vertę tiek savo klientams, tiek tiekėjams.

Mobili Baltija ieško duomenų analitikos praktikanto (-ės)

• Analizuoti duomenis ir teikti įžvalgas;
  • Apdoroti duomenis iš sistemų ir pateikti informaciją įvairiais pjūviais;
  • rengti duomenų kokybės stebėsenos įrankius bei algoritmus;
  • Įmonės veiklos procesų, įvairių rodiklių analizė ir vertinimas (pirkimų įgyvendinimo sritis);
  • Vertinimo išvadų pateikimas, pagrindimas ir pristatymas;
  • Veiklos ir procesų tobulinimo rekomendacijų pateikimas;
  • Ataskaitų rengimas ir pateikimas.

KODĖL MŪSŲ PASIŪLYMAS TAU TURĖTŲ BŪTI ĮDOMUS? Praktikos metu tau tikrai neteks ruošti mūsų kolektyvui kavos – būsi tikras komandos narys prisidedantis prie bendro rezultato! Ir savaime suprantama, jog: Būsi aprūpintas darbo priemonėmis; Praktiką atlikti bus patogu – esame įsikūrę centre; Įgysi patirties dirbant su pasaulinio lygio prekių ženklais; Dirbsi su nerealiai šaunia komanda; Atlikta praktika galbūt taps mūsų ilgalaikio bendradarbiavimo pradžia!

Ar nori tapti Mobilios Baltijos  dalimi?

Susisiekime:

Judita Karosė