Mobilioji revoliucija – ar ji jau baigėsi?

Spalio 3 d. (ketvirtadienį) 9:00 – 11:20 val. kviečiame į paskaitą „Mobilioji revoliucija – ar ji jau baigėsi?”, kuri vyks Informatikos fakultete 501 a.

 

UAB „Agmis” atstovai Saulius Kaukėnas ir Darius Gražulis dalinsis savo patirtimi kuriant mobiliąsias aplikacijas verslui bei įžvalgomis apie šių technologijų perspektyvas verslui ir jas kuriantiems specialistams. Studentai galės daugiau sužinoti apie įmonių lūkesčius jauniems specialistams ir apie tai, kas svarbu sėkmingai specialisto karjerai IT srityje. Po paskaitos, studentai norintys pabandyti įsidarbinti mobilių technologijų įmonėje bus pakviesti sudalyvauti atrankos teste.

 

„Agmis” – vienas iš penkių didžiausių mobiliųjų sprendimų kūrėjų Lietuvoje, ELIT cluster nariai. Įmonė yra sukūrusi beveik 100 mobilių sprendimų, klientams Lietuvoje ir užsienyje. Lietuvoje Agmio sukurti sprendimai naudojami Vilniaus Universitetinėje Santariškių klinikoje, rinkos tyrimų kompanijose, RE/MAX brokerių, iš viešai prieinamų aplikacijų žinomiausios – Lietuvos bankomatai, INOKaunas, PZU pagalba, Visa Lietuva, 1588, Lietuvos įmonių katalogas, TeamGate aplikacijos Android ir iOS sistemoms.