Praktiniai seminarai "Alumni – studentams 2010"

2010 m. lapkričio 9 d. Informatikos fakultetas ir IF Alumni draugija pakvietė VDU studentus į jau tradiciniu tampantį renginį „Alumni – studentams”. Šiais metais seminarai buvo universiteto renginio, skirto absolventams, „Gyvenimas – kaip džiazas”, dalis. Renginyje „Alumni – studentams” savo patirtimi bei prisiminimais iš studijų laikų dalinosi Informatikos fakulteto absolventai.

IF Alumni prezidentė Asta Pukaitė UAB „SoftDent” projektų vadovė pasveikino studentus ir papasakojo apie IT galimybes Lietuvos medicinoje ir farmacijoje. AB „Telia Sonera”, Omnitel atstovavimo grupės vyr. specialistas dr. Ramūnas Šablinskas suintrigavo visus renginio dalyvius savo pranešimu „Ateitis, kuri gali ir neįvykti”. Edvardas Remeika, UAB „Dineta” direktorius, pasidalino patirtimi, kaip sukurti savo verslą, bei kaip valdyti atsargas maisto produktų mažmeninėje prekyboje. Apie tai, kad vienas svarbiausių dalykų gyvenime yra vidinė motyvacija, kalbėjo UAB „Proact Lietuva” klientų aptarnavimo skyriaus vadovas Vitalijus Mačerauskas savo pranešime „Vidinė motyvacija – raktas į sėkmę”.

Praktinius seminarus vainikavo aktyviausių renginio dalyvių apdovanojimas. Studentai, atsakę į konkursinius klausimus ar patys juos uždavinėję, laimėjo puikius prizus.
Organizatoriai dėkoja renginio rėmėjams: „Alna Intelligence”, Microsoft, „Alma littera”.